Hudobno-športový tábor 2017 – “SEEN”

Categories: Pre mladých,Udalosti

Tento rok sme organizovali už šiesty tábor pre mládež od 13-19 rokov. Tohtoročný bol, na rozdiel od tých minulých, spojený hudobno-športový. Počas dňa mal každý študent možnosť absolvovať dva rôzne workshopy. Mohli si vybrať športové: futbal, basketbal, volejbal, bejzbal a florbal. Na hudobných workshopoch mali možnosť zdokonaliť sa v hre na klávesy, akustickú, elektrickú, basovú gitaru, bicie, sólový spev alebo si vybrať tanec, fotografovanie, či angličtinu.

Veríme, že i vďaka tomu, že bol vytvorený väčší priestor pre šport, bol to tábor s doteraz najväčším počtom účastníkov. Veľkou pomocou vo vedení workshopov boli pre nás dva tímy z USA, ktorých bolo spolu 23. Celým táborom sa niesla téma “VIDENÝ.” Chceme byť videní inými ľuďmi, ktorí však nemajú možnosť vidieť nás takých, akí skutočne sme. Jedine Ježiš, je ten, ktorý vidí naše srdce, naše potreby, naše zlyhania a tiež náš hriech a ponúka každému riešenie a osobný vzťah.

Sme veľmi vďační za Božiu pomoc a vedenie, za Jeho zvrchovanú moc i nad počasím, ktoré bolo pre nás dôležité, nielen počas športových aktivít, ale i na záverečnom koncerte. Ďakujeme všetkým slovenským vedúcim, ktorí obetovali svoje dovolenky aby slúžili študentom a tiež ďakujeme zborovej rodine za pomoc, finančnú podporu a modlitby.